Apie mus

Įmonė  įkurta 1996 metais. Nuolat tobulėjančios ir entuziastingos įmonės  veiklos pagrindą sudaro įvairiausios paskirties standartinių ir nestandartinių baldų (namų, biuro, parduotuvių, kavinių bei viešbučių) projektavimas, gamyba ir pardavimas.

Mūsų specialistai yra pasirengę pasiūlyti patį geriausią variantą , taip užtikrindami įvairiapusį kliento norų įgyvendinimą.

 

Baldai yra gaminami iš vokiškos arba lenkiškos, atsižvelgiant į užsakovo norus, laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), taip pat panaudojant ir kitas medžiagas, MDF (medžio dulkių plokštė), MPP (medžio plaušo plokštė), vokiški Thermopal stalviršiai, itališką ir vokišką baldinę furnitūrą. Didelis LMDP, MPP, dažytos MDF (visa spalvų gama) pasirinkimas leis kiekvienam klientui išsirinkti norima raštą ir spalvą. Gamyboje dažniausiai naudojame 12mm, 18mm ir 25mm LMDP, bei 28-40mm stalviršiai.

 Plati spalvų, raštų ir medžiagų įvairovė patenkins net patį išrankiausią klientą.   

Mūsų klientais jau tapo:

  • Leidykla VAGA (knygynų tinklas Lietuvoje);
  • Europos reikalų komisija prie LR vyriausybės;
  • UAB "Vollit";
  • UAB "Šiaulių vandenys";
  • UAB „Reklamos klasės grupė“;
  • UAB "Transmėja";
  • UAB „Limega“;
  • UAB "Stiklita";
  • UAB „Porolon Baltic“;
  • Ir kt.

 

Mūsų gaminami baldai atitinka Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos patvirtintus standartus, bei higieninius ir saugos sveikatai reikalavimus. Bendrovė turi gaminamų baldų sertifikatą.

Nuo idėjos iki įgyvendinimo…

Baldų projektavimas

Mūsų įmonė teikia  profesionalias projektavimo paslaugas. Darbas atliekamas su unikalia kompiuterine  programa Autodesk Inventor Series7, kurios pagalba mūsų projektuotojas gali tiksliai ir stilingai padaryti net ir sudėtingiausius baldų konstravimo projektus, tai leidžia bendrovės surinkėjams  greitai ir kokybiškai pagaminti baldą. Projektas padaromas per 4-7 dienas (priklauso nuo įvairių sąlygų) ir atiduodamas užsakovui.  Atvykęs dizaineris išmatuos patalpas, išklausys Jūsų pageidavimus ir sukurs projektą, pagal Jūsų poreikius. Dizaineris taip pat padės susikomplektuoti žinomiausių firmų buitinę techniką jūsų virtuvei.

 

Rekomeduosime medžiagas Jūsų baldams

 

Jūs galite pasirinkti iš didelės spalvinės gamos skirtingų ploksčių , stalviršių, laminatų, bei kitų medžiagų reikalingų Jūsų baldams.

 

Baldų gamyba

 

Darbuotojų darbo stažas baldų gamybos srityje yra didesnis kaip septyni metai. Patirtis, turima įranga (automatinė plokščių supjovimo mašina Optimat HPP 350, programuojamas apdirbimo centras Venture 2, formatinio pjovimo „Grigio“, PVC lenktų briaunų klijavimo „Brant“, PVC tiesių briaunų klijavimo ir apdirbimo „Bi-Matic“, laminavimo „Grigio“, grežimo „Grigio“, frezavimo „Festo“ ir kitos staklės), profesionalus ir stilingas gaminamos produkcijos projektavimas su Autodesk Inventor ir AutoCad programomis, bei naudojamos kokybiškos medžiagos leidžia pagaminti aukštos kokybės lietuviškus baldus, atitinkančius pačius reikliausius kliento pageidavimus.

 

Baldų pristatymas ir montavimas

 

Nepriklausomai nuo to, kur gyvena mūsų klientas,  jam visada bus suteiktos paslaugos: nemokamai iškviesti specialistą, užsakytų baldų pristatymas bei surinkimas. Baldų gamyba užtrunka 1-3 savaitės, nuo užsakymo ar sutarties pasirašymo datos. Savo gaminiams suteikiame 12 mėnesių garantiją ir visus trūkumus, iškylančius dėl firmos kaltės šaliname nemokamai.

 

 

Mes garantuojame aukštą aptarnavimo kultūrą, gaminių kokybę ir tikime, kad dirbant su mūsų baldais Jus visada lydės sėkmė!